03537261489

آموزش مجازی خیاطی

اگر به دنبال آموزش خیاطی هستید و دوست دارید خیاطی را یاد بگیرید و از آن کسب درآمد کنید، لازم است خیاطی را از ابتدا به صورت حرفه ای یاد بگیرید. باید سعی کنید توانایی های خود در امر خیاطی را بالا ببرید.

یکی از راه های یادگیری خیاطی, آموزش آنلاین خیاطی است. در آموزش آنلاین خیاطی شما می توانید به صورت حرفه ای و با بالاترین کیفیت فیلم های آموزش خیاطی را تهیه کنید.

مدرس دوره های آموزش خیاطی ما زهرا حسینی می باشد که یکی از باتجربه ترین مدرسین در امر خیاطی بوده و بیش از بیست سال سابقه در امر خیاطی دارند.  زهرا حسینی خیاط حرفه ای است که کارگاه های متعددی در تهران و یزد را اداره کرده است.

زهرا حسینی سال ها تجربه برگزاری دوره های آموزش خیاطی و ورک شاپ را در کارنامه ی کاری خود دارد.  او یکی از کارآفرینان برجسته در ایران محسوب می شود.

ارائه پکیج آموزش خیاطی به صورت فلش

یکی از معایب آموزش های آنلاین, کیفیت پایین فیلم های آموزشی است. فیلم آموزش خیاطی باید کیفیت بالایی داشته باشد تا بتوانید تمام جزئیات را مشاهده کنید. همچنین نوع دوخت باید مشخص باشد تا به خوبی آموزش را متوجه شوید. همچنین در زمان الگوکشی و برش فیلم باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد تا بتوانید اندازه ها و نحوه برش لباس را به خوبی یاد بگیرید. پکیج آموزش خیاطی بر روی فلش ۳۲ گیگ ارائه می شود و تمام فیلم ها از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند که می توانید به راحتی آن را بر روی تلویزیون, گوشی, لپ تاپ و… مشاهده کنید و پکیج آموزش خیاطی بهره کافی را ببرید. شما به راحتی می توانید تمام نکات تمیزدوزی و خیاطی حرفه ای را یاد بگیرید.

اگر قصد سفارش فلش آموزش خیاطی را دارید بهترین کار مراجعه به اینستاگرام و پیج D.O.O.K.H.T@ است. همچنین در سایت پارسیان مزون نیز میتوانید آموزش های رایگان و دوره های جامع ما را مشاهده کنید.

 

پکیج صفر تا صد خیاطی زهرا حسینی

پکیج صفر تا صد خیاطی  دارای بیش از ۱۵۰ فیلم آموزشی است که تمام نکات خیاطی برای افراد مبتدی در آن بیان شده است.

دوره صفر تا صد خیاطی, الگوکشی , برش و دوخت انواع لباس ها را به طور کامل حرفه ای به شما یاد  خواهد داد.   آموزش آنلاین خیاطی زهرا حسینی به صورت اصولی و با متد انگلیسی می باشد . شما با صرف زمان سه ماه می توانید انواع لباس ها را دوخت کنید. بنابراین در عرض سه ماه می توانید از راه خیاطی کسب درآمد داشته باشید.

اگر فلش آموزش آنلاین خیاطی  را تهیه کنید به طور کامل در پیج پشتیبانی, مدرس خیاطی و پشتیبان ها در کنار شما خواهند بود . ما در کنار شما خواهیم بود تا به طور حرفه ای خیاطی را یاد بگیرید.